do strony glownej wydziału  strona główna WCh   nowości  |  telefony kontakt  
wstecz Inf. dla doktorantów

→ Zasady rekrutacji na SD
→ Powołanie SD
→ Regulamin uczelniany
→ Regulamin wydziałowy
→ Tryb przyjmowania
→ Stypendia wydziałowe

→ Kopia archiw. pracy dypl.


Zasady funkcjonowania SD
Oferta wykładów 2008/2009
Opisy przedmiotów
Plan zajęć sem. letni 2009


Ogłoszenia
Sesje Sprawozdawcze SD
Stypendia EFS 2005


Informacje doktorantów dla doktorantów (strona prowadzona przez doktorantów)

 
Terminy oraz lista uczestników wykładu dr Richarda Palavinskasa
Wykłady dr Richarda Palavinskasa z Federalnego Instytutu Zagrożeń RFN dla uczestników studiów doktoranckich "Principles of mass spectrometry" odbędą się na Wydziale Chemii UG, ul. Sobieskiego 18, 80-952 Gdańsk, tel. 058523 5382 (~330), e-mail dziekan1(at)chem.univ.gda.pl, codziennie od poniedziałku do piątku (3-7 listopada) w godzinach 11-14 w sali 231, wejście z holu na II piętrze.

Przed rozpoczęciem zajęć (na pierwszych zajęciach) podzielicie się Państwo na grupy (do 5 grup nie większych niż 10-11 osób) na Warsztaty planowane w dniach 12-14 (śr-pt) listopada, które odbędą się kolejno w grupach, po godzinie na grupę w pracowniach MS, odpowiednio;

  • środa 12-go: w Katedrze Analizy Środowiska GC-MS, LC-MS i FAB,
  • czwartek 13-go: w Katedrze Chemii Medycznej HR LC-ESI-IT-TOF i w Laboratorium Wydziałowym MALDI,
  • piątek 14-go: w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, 80-451 Gdynia, Zwycięstwa 96/98 - HR LC-ESI-Q-TOF.
    Wstępnie planuje się czas Warsztatów 9(10)-15 Gdańsk (Gdynia).

    Lista uczestników:

    1. Walewska Aleksandra  ch
    2. Niedziałkowski Paweł   ch
    3. Markowska Aleksandra  ch
    4. Czupryniak Justyna   ch
    5. Kreczko Joanna   ch
    6. Smużyńska Maria   ch
    7. Golec Piotr   biot
    8. Nowicki Łukasz   biot
    9. Nidzworski Dawid   biot
    10. Wielk-Sosnowska Marta   ch
    11. Orlikowska Marta   ch
    12. Śladewska Anna   ch
    13. Spodzieja Marta   ch
    14. Sieradzan Andrzej   ch
    15. Komoszyńska Anna  ch
    16. Chudzyński Krzysztof  absolw
    17. Malinowska Marcela  biot
    18. Ciesielski Szymon  biot
    19. Haliński Łukasz  ch
    20. Rostankowski Rafał  ch
    21. Morawska-Onyszczuk Magdalena  biot
    22. Wierejko Katarzyna  GCI-PPNT
    23. Szpitter Anna  biot
    24. Kornowska Kinga  ch
    25. Łepek Krzysztof  biot
    26. Kawiński Adam  biot
    27. Gromadzka Beata  biot
    28. Ciesielski Grzegorz  biot
    29. Kapusta Małgorzata  biolo
    30. Taranta Andrzej  biot
    31. Witkowska Anna  ch
    32. Kotlewska Natalia  ch
    33. Białk Anna  ch
    34. Olkowicz Mariola  GCI-PPNT
    35. Nejman Bożena  biologia
    36. Kosikowska Monika  PG_I
    37. Mechlińska Agata  PG
    38. Cichała Katarzyna  PG_I
    39. Kudłak Błażej  PG
    40. Tobiszewski Marek  PG_I
    41. Dymerski Tomasz  PG_I
    42. Chmiel Tomasz  PG_I
    43. Skrzypczak Anita  PG
    44. Trznadel Maciej  PG_I
    45. Boczkaj Grzegorz  PG_I
    46. Fernandez-Alvarez Maria  PG
    47. Gromadzka Justyna  PG
    48. Zygler Agata  PG_I
    49. Janicka Monika  PG_I
    50. Kujawski Maciej  PG
    51. Szmajda Marta  PG_I
    52. Jurak Kacper  PG_I
    53. Schaefer Katarzyna  PG_I
  • do gory stronydo góry strony
    wsteczwstecz
      do strony glownej wydzialu  strona główna WCh kontakt   Jak się skontaktować? ostatnia aktualizacja strony:
    28.10.2008 r.
    do strony głównej UG do strony głównej Wydziału do strony głównej Wydziału